Alkekopter

Fizik Tabanlı Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 18.3 MB
  • Version 1.0.0
  • Dil Türkçe
  • Firma AslanGameStudio
Alkekopter; havada süzülen kuru kafayı yöneteceğiniz, size zincirle bağlı ucunda ateş topu olan bir gürz ile düşmanlarınızı yok etmeye çalışacağınız fizik tabanlı beceri oyunudur. Bu muhteşem oyunu Windows bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükley

Alkekopter; havada süzülen kuru kafayı yöneteceğiniz, size zincirle bağlı ucunda ateş topu olan bir gürz ile düşmanlarınızı yok etmeye çalışacağınız fizik tabanlı beceri oyunudur. Bu muhteşem oyunu Windows bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyin ve muhteşem bir oyun deneyimine hazır olun.

Kontrolünüze verilen kurukafayı en iyi şekilde yöneterek, ona zincirle bağlı ve ucunda ateş topu olan bir gürz ile düşmanlarını yok etmesini sağlayacaksınız. Bu fizik tabanlı, bağımlılık yapıcı oyunu öğrenmesi kolay, ustalaşması zor.

Oldukça kolay kontrol mekanizması ile birlikte gelen oyunda tek yapmanız gereken, parmağınızı ekranda sürüklemek, böylece kendinizi ve size bağlı ateş topunu hareket ettiriyorsunuz. Kısa bir süre içinde, bu ölümcül silahınızı sirklerde çalışan bir hulahup dansçısı kadar ustaca savurabileceksiniz. Parmağınızı illaki Alkekopter'in üstünde tutarak sürüklemenize de gerek yok; böylece parmağınız, görüşünüzü etkilemeyecek.

Bunun yanı sıra oyunda gökten yağan Sağlık, Bombardıman, Ek Ateştopu ve Zaman-Yavaşlatıcı gibi 4 farklı güçlendiriciler bulunuyor. Evet yanlış duymadınız. Bu oyunda zamanı yavaşlatma şansına sahipsiniz.

Bununla birlikte, size habire musallat olacak bir Nemesis'iniz de var. Sizinki gibi bir ateş topu taşıyor olmasının yanısıra, kendisini güçlendirmek için gökten düşen power-up'ları da çalabiliyor. O lanetlenmiş yaratığın power-up'larınızı kapmasına izin vermeyin; özellikle de Bombardıman'ı alması sizi pek mutlu etmeyecek.

Son update?le birlikte yeni bir baş düşmanımız daha var. Size olan sevgisini, üstünüze fırlattığı ateş toplarıyla gösteren dev bir kurukafa. Skorunuzu dünyadaki diğer Alkekopter oyuncularıyla yarıştırabileceğiniz bir hi-score tablomuz da var. Tüm dünya duysun isminizi. Bu muhteşem oyun Türkçe dil desteği ile birlikte geliyor.

Farklı bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız Alkekopter oyununu denemenizi öneririm.

İyi Eğlenceler!

Alkekopter indir